Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit

zahradní technika, lesní technika, Nářadí

Naším hlavním sortimentem v oblasti lesní a zahradní techniky jsou křovinořezy, motorové pily a sekačky značky STIHL. Náš sortiment není samozřejmě omezen jen na tuto značku, ale zajištujeme i prodej lesní a zahradní techniky dalších značek: DAKR, DOLMAR, VEGA, WEIBANG, MTD a dalších. Dále nabízíme nářadí světově známého výrobce FISKARS, špičkové stroje a ruční elektrické nářadí značek MAKITA 

Kromě strojů pro les a zahradu nabízíme také veškerý doplňkový sortiment jako jsou pracovní oděvy, pracovní obuv, zahradní nábytek, grily, elektromateriál, stavební nářadí, spojovací materiál, substráty a hnojiva, bazénovou chemii atd.

K nabízeným produktům poskytujeme i všechny potřebné služby jako je servis a seřízení všech prodávaných strojů, broušení řetězů, nožů do sekaček, atd. Záruční a pozáruční servis výrobků značky STIHL zajišťujeme na našich prodejnách v Moravské Třebové a ve Svitavách. Servis sekaček a zahradních traktorů potom v našem servisním středisku v areálu firmy RALEDO s.r.o. 

Zboží je možné koupit také na splátky prostřednictvím společnosti HomeCredit

Kompletní sortiment zboží naleznete přímo na našich prodejnách v Moravské Třebové nebo ve Svitavách

Sortiment zboží

Nářadí a zahradní potřeby.

Nabízíme nářadí a zahradní potřeby jako jsou lopaty, rýče, hrábě, vidle, vozíky, kolečka, síta, drtiče, mulčovače, štípače, fukary, vysavače, kbelíky, konve, hnojiva, osivo a mnoho dalších.

Pracovní oděvy a obuv.

V našich prodejnách naleznete všechny pracovní oděvy, které potřebujete: rukavice, montérky, bundy, kalhoty, zimní bundy, vesty, kombinézy, kraťasy, laclové kalhoty, pláště, pracovní obuv, ochranné pomůcky, svetry, pláštěnky, šátky, myslivecké oblečení.

Zahradní nábytek

Sháníte na svou zahradu nový zahradní nábytek jako je např. houpačka, lehátko nebo kompletní zahradní nábytková sestava? U nás ji určitě najdete.

Spojovací materiál

Co bysme to byli za prodejnu, kdybysme nemohli nabídnout kutilům doplňky nezbytné pro jejich domácí dílnu. Prodejna v Moravské Třebové Vám může nabídnout matičky, šrouby, vruty, podložky, hmoždinky, spojovací kování, atd.

Stavební nářadí a pomůcky

Pokud hledáte vybavení na stavbu, tak i v tomto ohledu Vám můžeme pomoci díky naší nabídce stavebních pomůcek a strojů. Z našeho sortimentu namátkou vybíráme: lopaty, zednické lžíce, vodováhy, pily, špachtle, pilníky, krumpáče, naběračky kolečka, kladiva, gola sady, šroubováky, vrtáky, kleště, pracovní rukavice a další.

Elektromateriál

Spolupracujeme s firmou EMOS a na Vaše přání můžeme objednat jakékoliv zboží z jejich nabídky. Jedná se téměř o veškeré elektro zboží, jako jsou například: akumulátory, antény, baterie, kabely, nabíječky, svítilny, žářovky, atd.

Prodáváme tyto značky

L-STIHL_LOGOBG-IC-001.png

Stihl.

Motorové pily STIHL jsou již několik desetiletí nejprodávanější značkou na světě, produkce se však neomezuje pouze na tento obor. Firma postupně obohatila svůj výrobní program o pestrou škálu dalších výrobků zemědělské a zahradní techniky, stavební stroje, tlakové čističe i o široký sortiment doplňkových produktů.

Garland

Kompletní sortiment elektrického nářadí, zahradní techniky se zaměřením na traktory a travní sekačky a dřevoobráběcích strojů, to je sortiment firmy Garland.

Fiskars

Značka Fiskars je jednou z nejznámějších v oboru zahradních nástrojů. Výrobek této světoznámé firmy poznáte dle charakteristické oranžové barvy a moderního vzhledu. V naší prodejně naleznete bezmála celou nabídku od této firmy.

Makita

Elektrické ruční nářadí japonské značky Makita se distribuuje do 100 zemí včetně evropských. Při distribuci svého nářadí se Makita spoléhá na síť osvědčených specialistů, kteří jsou nakonec jedinými schopnými předvádět mimořádné kvality nářadí Makita.

Heron

Ať potřebujete dostatek proudu pro své spotřebiče na stavbě, na chatě či na lodi, zavlažovat svou zahradu anebo přečerpat vodu z rybníka, generátory a čerpadla Heron pro Vás tuto práci odvedou s potřebným výkonem, spolehlivostí a pohodlím. Srdcem těchto zařízení je totiž osvědčený motor Heron, používaný v různých modifikacích po celém světě i v těch nejtěžších podmínkách.

logo-v--garden.jpg

V-GARDEN

Společnost V-GARDEN s.r.o. je ryze českou obchodní a výrobní společností, která je zaměřena na distribuční a velkoobchodní prodej zahradní techniky, robotických sekaček, saun , infrasaun a zahradního nábytku předních světových výrobců značek: WEIBANG, VeGA, PUBERT, ZCS, ACTIVE, HEALTHLAND, RETIGRITTI, MFG, CRESPO, STARPLAST, FARELEK, EUROM a VERDEMAX. V-GARDEN s.r.o. je zároveň i výhradním zástupcem většiny těchto značek pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

DAKR

Posekáte nízkou i vysokou trávu na zahradách, loukách, mezích, v sadech, lesních školkách a kolem cest. Nabízíme vám řešení pro pozemky od nejmenších zahrádek až po louky o výměře 10 hektarů.

Sekání je mnohem jednodušší a méně namáhavé než kosa. Tráva není rozdrcena, je pokládána bočně na pokos, který nezůstává pod nohama a nemusí se rozhrabávat. Takto usečený pokos rovnoměrně prosychá a dobře se obrací. Trávu lze normálně sušit i krmit s ní zvířata, nebo ji kompostovat.

Některé naše sekačky jsou stavebnicové a přestavíte je na traktor s oráním či vozíkem, obracečku a ohrabovačku sena nebo radlici na odklízení sněhu či rotavátor.