Nářadí, zahradní technika, lesní technika

motorová pilaNaším hlavním sortimentem v oblasti lesní a zahradní techniky jsou křovinořezy, motorové pily a sekačky značky STIHL a VIKING. Náš sortiment ale samozřejmě není omezen jen na tyto značky a dále nabízíme nářadí světově známého výrobce FISKARS, špičkové stroje a ruční elektrické nářadí značek HERONDWT, MAKITA DAKR.

Kromě strojů pro les a zahradu nabízíme také veškerý doplňkový sortiment jako jsou pracovní oděvy, pracovní obuv, zahradní nábytek, elektromateriál, stavební nářadí, atd.

 

pracovní oblečeníK nabízeným produktům poskytujeme i všechny potřebné služby jako je servis a seřízení všech prodávaných strojů, broušení řetězů, nožů do sekaček, atd.

 

 

Zboží je možné koupit také na splátky prostřednictvím společnosti  HomeCredit

Homecredit

 

Kompletní sortiment zboží naleznete přímo na našich prodejnách v Moravské Třebové nebo ve Svitavách a nebo si můžete zboží objednat přímo z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho e-shopu.

1) Nářadí a zahradní potřeby

nářadí, zahradní potřeby, konev

Nabízíme téměř všechny zahradní potřeby jako je např. konev, rýč, kosa, motyka, srp, vidle, košťě, hrábě, zahradní substráty, fólie, textilie, květináč, násada, hnojiva a spoustu dalších doplňků.


V našich prodejnách i v našem e-shopu najdete široký sortiment nářadí. Nabízíme ruční i elektrické nářadí, aku nářadí a zahradní nářadí.

 

Veškeré zboží najdete také v našem e-shopu.

 


2) Pracovní oděvy a obuv

Blůza
V našich proejnách naleznete všechny pracovní oděvy, které potřebujete: rukavice, montérky, bundy, kalhoty, zimní bundy, vesty, kombinézy, kraťasy, laclové kalhoty, pláště, pracovní obuv, ochranné pomůcky, svetry, pláštěnky, šátky, myslivecké oblečení.


Veškeré zboží nejde také v našem e-shopu.

 


3) Zahradní nábytek

HoupačkaSháníte na svou zahradu nový zahradní nábytek jako je např. houpačka, lehátko nebo kompletní zahradní nábytková sestava? U nás ji určitě najdete.

Přijde se podívat k nám na prodejnu nebo se koukněte na nabídku v našem e-shopu.

 

 


4) Spojovací materiál

MatičkaCo bysme to byli za prodejnu, kdybysme nemohli nabídnout kutilům doplňky nezbytné pro jejich domácí dílnu. Prodejna v Moravské Třebové Vám může nabídnout matičky, šrouby, vruty, podložky, hmoždinky, spojovací kování, atd.

 


5) Stavební nářadí a pomůcky

MíchačkaPokud hledáte vybavení na stavbu, tak i v tomto ohledu Vám můžeme pomoci díky naší nabídce stavebních pomůcek a strojů. Z našeho sortimentu namátkou vybíráme: lopaty, zednické lžíce, vodováhy, pily, špachtle, pilníky, krumpáče, naběračky kolečka, kladiva, gola sady, šroubováky, vrtáky, kleště, pracovní rukavice a další.


Zboží naleznete v naší prodejně nebo v novém e-shopu

 

6) Elektromateriál

BaterieSpolupracujeme s firmou EMOS a na Vaše přání můžeme objednat jakékoliv zboží z jejich nabídky. Jedná se téměř o veškeré elektro zboží, jako jsou například: akumulátory, antény, baterie, kabely, nabíječky, svítilny, žářovky, atd.

Zboží naleznete v naší prodejně nebo v novém e-shopu

 

STIHL

Logo Stihl
Motorové pily STIHL jsou již několik desetiletí nejprodávanější značkou na světě, produkce se však neomezuje pouze na tento obor. Firma postupně obohatila svůj výrobní program o pestrou škálu dalších výrobků zemědělské a zahradní techniky, stavební stroje, tlakové čističe i o široký sortiment doplňkových produktů.

 

 


VIKING

Logo Viking
Osmdesátá léta přinesla zájem uživatelů výrobků STIHL také o zahradní techniku pro volný čas. Odpovědí koncernu na tento vývoj bylo založení specializované dceřiné firmy VIKING. Těžiště jejího výrobního programu tvoří mimořádně široká paleta sekaček na trávu, také ostatní výrobky jsou určené především pro péči o trávník a zahradu. Společnost se sídlem v tyrolském Kufsteinu, řízená další generací rodiny Stihlů, pokračuje v zásadách mateřské firmy nejen důsledným dodržováním vysoké kvality svých produktů, ale u výrobků VIKING byla také v plné míře zachována i "stihlovská" koncepce prodeje a servisu, ze které STIHL během své více jak sedmdesátipětileté praxe nikdy neslevil.

 

Fiskars

Logo Fiskars
Značka Fiskars je jednou z nejznámějších v oboru zahradních nástrojů. Výrobek této světoznámé firmy poznáte dle charakteristické oranžové barvy a moderního vzhledu. V naší prodejně naleznete bezmála celou nabídku od této firmy.

 

 


Makita

Logo Makita
Elektrické ruční nářadí japonské značky Makita se distribuuje do 100 zemí včetně evropských. Při distribuci svého nářadí se Makita spoléhá na síť osvědčených specialistů, kteří jsou nakonec jedinými schopnými předvádět mimořádné kvality nářadí Makita.

 

 


Heron

Logo Heron
Ať potřebujete dostatek proudu pro své spotřebiče na stavbě, na chatě či na lodi, zavlažovat svou zahradu anebo přečerpat vodu z rybníka, generátory a čerpadla Heron pro Vás tuto práci odvedou s potřebným výkonem, spolehlivostí a pohodlím. Srdcem těchto zařízení je totiž osvědčený motor Heron, používaný v různých modifikacích po celém světě i v těch nejtěžších podmínkách.

 

 

DWT

Logo DWT
Fenomén v oblasti hobby nářadí a nejrychleji se rozrůstající značka nářadí na českém trhu. Ještě nikdy jste neměli možnost mít tak kvalitní nářadí za tak příznivou cenu. Nepřekonatelná je i šíře sortimentu této německé značky.

 

 

 

DAKR

Logo Dakr
Posekáte nízkou i vysokou trávu na zahradách, loukách, mezích, v sadech, lesních školkách a kolem cest. Nabízíme vám řešení pro pozemky od nejmenších zahrádek až po louky o výměře 10 hektarů.


Sekání je mnohem jednodušší a méně namáhavé než kosa. Tráva není rozdrcena, je pokládána bočně na pokos, který nezůstává pod nohama a nemusí se rozhrabávat. Takto usečený pokos rovnoměrně prosychá a dobře se obrací. Trávu lze normálně sušit i krmit s ní zvířata, nebo ji kompostovat.

Některé naše sekačky jsou stavebnicové a přestavíte je na traktor s oráním či vozíkem, obracečku a ohrabovačku sena nebo radlici na odklízení sněhu či rotavátor.

 


Garland

Logo Garland
Kompletní sortiment elektrického nářadí, zahradní techniky se zaměřením na traktory a travní sekačky a dřevoobráběcích strojů, to je sortiment firmy Garland.

 

 

 

Hecht

logo Hecht
Firma Hecht vyrábí širokou škálu zahradních sekaček, traktorů, motorových pil a vlastně všech zahradních pomocníků. Zabývá se také prodejem bazénové chemie a samotnými bazény.